Izraelio Ofero kalėjime – devyniasdešimt trys Palestiniečių vaikai

PalestinaDevyniasdešimt trys Palestiniečių vaikai yra įkalinti šiuo metu Ofero kalėjime, iš kurių aštuoni atlieką bausmę, o likę dar bus teisiami.

Palestinos valdžios Kalinių Reikalų Komitetas (KRK) sekmadienį paskelbė pranešimą, jog kažkur 28 vaikai, Izraelio Ofero kalėjime, esančio netoli okupuoto Vakarų Kranto Ramalo miesto, kenčia nuo įvairių susirgimų.

Pasak pranešimo, nuo šių metų pradžios iki gegužės mėnesio pabaigos, Izraelio kariai sulaikė 161 Palestinietį, kurių amžiaus riba yra iki 18 metų.

Dauguma sulaikytųjų pranešė apie Izraelio karių šiurkščius teisių pažeidimus, nukreiptus prieš juos.

Heba Masalha, KRK teisininkė, kuriai buvo leista aplankyti keletą kalinčiųjų Izraelio kalėjimuose, gegužės 31 dieną pareiškė, kad Izraelio kariai per apklausas stipriai mušė ir kankino sulaikytuosius paauglius.

Skelbiama, jog 182 Palestiniečių nepilnamečiai yra įkalinti Izraelio kalėjimuose, tame tarpe 26, kurių amžius nesiekia 16 metų.

Praėjusiais metais, Tarptautinė Vaikų Gynimo Organizacija (TVGO), pareiškė, kad Izraelio pareigūnai atsisakė suteikti 93 procentams sulaikytų Palestinos vaikų teisę į advokatą.

Šių metų gegužės mėnesį, Isas Qarage, KRK vadovas, teigė, jog Izraelio tardytojai naudoja despotiškus ir brutalius metodus, idant Palestiniečiai prisipažintų.

Izraelio pajėgos reguliariai paima Palestiniečius iš Vakarų Kranto ir įkiša juos už grotų, remdamosios taip vadinama administracine įkalinimo politika, kuri yra taikoma įkalinant be teismo ar pateikiamų kaltinimų. Įkalinti Palestiniečius galima iki šešių mėnesių, tačiau arešto orderis gali būti pratęstas neapibrėžtam laiko tarpui.

Daugiau nei 7 tūkst. Palestiniečių kali 17 Izraelio kalėjimų ir įkalinimo centruose.

Šaltinis:
http://presstv.ir/Detail/2015/06/08/414847/Ofer-prison-Palestinian-children-CPA

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s