al-Nusros Frontas nužudė 40 žmonių šiaurės vakarų Sirijos kaime

al-nusraal-Qaeda atšakos – al-Nusros Fronto teroristinės grupuotės nariai įvykdė egzekucijas daugiau nei trims tuzinams civilių Sirijos šiaurės vakarų Idlibo provincijoje.

Vietiniai šaltiniai, sutikę kalbėti tik su anonimiškumo sąlyga, teigė, jog ekstremistai nesenai nužudė 40 žmonių, tarp jų buvo ir senyvo amžiaus, prie pat jų namų, stebinčiųjų akivaizdoje, Kalbo Lozės kaime, esančiame už maždaug 35 kilometrų į vakarus nuo Alepo, – ketvirtadienį paskelbė Libane įsikūręs dienraštis al-Akhbar, publikuojamas arabų kalba.

Šaltiniai pasakojo, jog aukoms egzekucijos buvo įvykdytos dėl to, kad pastarosios atsisakė priversti savo sūnūs, iš kurių kai kurie buvo 10-14 metų, prisijungti prie teroristinės grupuotės gretų.

Vietinis al-Nusros Fronto vadas, žinomas Abu Abdulrahmano al-Tunisio slapyvardžiu, maždaug prieš savaitę paliepė kaimo gyventojams priversti savo vyriškąsias atžalas kovoti už Nusros Frontą. Vaikai turėjo per du mėnesius įgyti karinės parengties bei praeiti ginklų naudojimo pamokas Nusros stovyklose, o vėliau būtų siunčiami į frontą.

Taip pat Kalbo Lozės kaimo šeimos buvo verčiamos ištekinti savo dukras. Namai, priklausantys Sirijos armijos žuvusiems kariams, buvo užimti ekstremistų, o juose laikinai gyvenantys asmenys išmesti.

Sirijoje neramumai įsižiebė nuo 2011 metų kovo mėnesio bei trunka ligi šiol. Pranešama, jog konfliktas per tą laiką pasiglemžė 230 tūkst. žmonių gyvybes, tame tarpe 11,5 tūkst. vaikų.

Šaltinis:
http://presstv.ir/Detail/2015/06/11/415321/Nusra-Front-execution-civilians-Syria-Idlib-Qalb-Loze

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s