ISIL per dieną Kobanyje nužudė 120 civilių

KobaniIrako ir Levanto Islamo valstybės (ISIL) kovotojai, ketvirtadienį, po įsiveržimo į Sirijos pasienio Kobanio miestą, nužudė 120 civilių.

„Pasak medicinos šaltinių bei Kobanio gyventojų, ISIL ekstremistai 120-čiai civilių įvykdė mirties bausmę jų pačių namuose arba tai buvo padaryta snaiperių ir grupuotės raketų,“ – penktadienį sakė Ramis Abdelas Rahmanas, Sirijos Žmogaus Teisių Stebėtojų organizacijos (SOHR) direktorius.

ISIL kovotojai, prabėgus mėnesiams po to, kai Kurdų pasienio miestas buvo išvalytas nuo teroristų, vėl sugrįžo į Kobanį.

Tokia įvykių plėtotė atsirado kaip tik tuomet, kai Kurdų pajėgos pasitraukė iš Kobanio, idant apsaugotų kitas teritorijas kaimyninėje Rakos provincijoje.

Pasak Sirijos žiniasklaidos, Turkija palengvino ISIL kovotojų sugrįžimą į Kobanį, tačiau Ankara tokius pranešimus neigia.

Turkija taip pat yra viena pagrindinių ekstremistų, kovojančių prieš Sirijos prezidentą Bašarą al-Asadą, rėmėjų, o kai kurie pranešimai atskleidžia, jog Ankara aktyviai apmoko ir apginkluoja aktyvistus, veikiančius Sirijoje.

Šaltinis:
http://presstv.ir/Detail/2015/06/26/417569/Syria-Kobani-ISIL-Takfiri-

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s