ISIL per dvi savaites nužudė apie 2 tūkst. žmonių

ISISPasak Kurdistano Patriotinės Sąjungos, Irako ir Levanto Islamo valstybės (ISIL) teroristai per pastarąsias dvi savaites Irako Mosulo mieste nužudė apie 2 tūkst. žmonių, tarp kurių figūruoja kariai, policijos pajėgos bei rinkiminės komisijos personalas.
Irako-Kurdų politinės partijos Irako Kurdistano regione, žiniasklaidos vadovas Gijatas Surdži antradienį pranešė, jog teroristai paskelbė mirusiųjų vardus bei pareiškė jų giminaičiams nesivarginti prašyti, kad aukų kūnai būtų grąžinti.
Surdži teigė, jog didžiąją dalį aukų sudaro vyriausybės darbuotojai ir kariai, o situacija Mosule šiuo metu yra labai įtempta dėl ISIL sudarytos bauginamos atmosferos.
Islamo valstybės kovotojai Mosulo miestą užėmė praėjusių metų birželio mėnesį, o vėliau ir didžiulius plotus šiaurinio ir vakarinio Irako. Nuo to laiko teroristai vykdo baisius nusikaltimus prieš visų tikėjimų ir bendruomenių, esančių ten, žmones – tiek prieš musulmonus, tiek prieš krikščionis, neatsižvelgiant ar jie yra Arabų ar Kurdų tautybės.
Šių metų, kovo mėnesį, Irako vyriausybės pajėgos, padedant Šiitų ir Sunitų savanoriams, sugebėjo iš ISIL atsikovoti Tikrito miestą.

Šaltinis:
http://presstv.ir/Detail/2015/08/04/423231/Iraq-Mosul-ISIL-Ghiyasi

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s