49 Daišų teroristai žuvo per Irako kariuomenės surengtus oro antpuolius

Irako provincijosIrako oro pajėgos nukovė beveik penkias dešimtis Daišų (taip vadinami Islamo valstybės kariai) teroristų per atliktas skirtingas operacijas šiaurinėje šalies Salahudino provincijoje.

Kaip skelbia satelitinės televizijos tinklas Baghdadia, po, pirmadienį, Irako kovinių lėktuvų atliktų tikslių smūgių, nukreiptų į teroristų slėptuves Makišifos rajone (esančiame netoli Samaros miesto bei 125 km į šiaurę nuo sostinės Bagdado) buvo nužudyti 49 Daišų ekstremistai.

Tuo tarpu, Husaijbos mieste (esančiame už 7 km į rytus nuo Ramadžio) bei kituose dviejuose regionuose vakarų Irako provincijoje Anbare, Irako saugumo personalas surengė eilę atakų, per kurias buvo nukauta 12 teroristų.

Irako vyriausybės pajėgos taip pat nukenksmino 14 sprogstamųjų užtaisų naftos turtingo Baidži miesto priemestyje (esančiame už maždaug 210 km į šiaurę nuo Bagdado).

Be to, kovotojai iš Visuotinių Mobilizacijos Dalinių paleido eilę artilerijos smūgių į Daišų užimamas pozicijas Anbaro Albu Šadžalo ir al-Malahamo rajonuose ir neutralizavo 7 Daišus. Taip pat, per kovą, buvo sunaikinti šeši pikapai su kulkosvaidžiais.

Be viso to, vienas Daišų kovotojas žuvo, kuomet pakelės bomba, kurią jis bandė užtaisyti Tarmijos mieste (esančiame už maždaug 50 km į šiaurę nuo Bagdado), sprogo.

Irako saugumo pajėgos pirmadienį taip pat neutralizavo 17 ekstremistų ir tiek pat sužeidė bei nukenksmino 21 sprogstamąjį užtaisą per atliktą operaciją Karmos mieste (esančiame už maždaug 48 km į vakarus nuo Bagdado).

Šiaurinę ir vakarinę Irako dalis baisus smurto protrūkis kamuoja nuo 2014 birželio, kuomet ISIL surengusi puolamuosius veiksmus užėmė didžiules šalies teritorijas.

Irake grupuotė vykdo nusikaltimus prieš visas etnines ir religines grupes: Šiitus, Sunitus, Kurdus, Izaditų Kurdus ir kitas.
Kariuomenės daliniai, susijungę su savanoriais kovotojais, siekia atsikovoti ISIL kontroliuojamus regionus per vykdomas bendras karines operacijas.

Šaltinis:
http://www.presstv.ir/Detail/2015/08/10/424130/Iraq-air-forces-Daesh-Takfiri-militants-Salahuddin-Anbar-Karmah

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s