Per Irako kariuomenės oro antpuolius žuvo 52 ISIL kovotojai

IrakasDaugiau nei 50 ISIL teroristų, įskaitant ir du kovotojų vadus, buvo nukauti per skirtingas Irako oro pajėgų atliktas operacijas šalies vakarų provincijoje Anbare.

al-Forat naujienų agentūra praneša, jog, iš viso, 52 ISIL ekstremistai buvo likviduoti po to, kai ketvirtadienį Irako oro pajėgos surengė tikslias atakas, nukreiptas į teroristų slėptuves Husajbos mieste, kuris randasi už septynių kilometrų į rytus nuo Anbaro provincijos sostinės Ramadžio. Antpuoliai taip pat buvo rengiami al-Malahmeho ir Albu Alvano regionuose.

Naujienų agentūra taipogi paskelbė, jog dar 58 ISIL kovotojai per vykusius oro reidus buvo sužeisti.

Irako kariuomenės aviacija per atakas taip pat sunaikino devynis ginklų sandėlius, 22 šarvuotas transporto priemones ir 14 ISIL priklausančių automobilių.

Trečiadienį Irako lėktuvai bombardavo ISIL slėptuves Anbaro ir Salahudino provincijose bei nukovė didelį kiekį kovotojų ir, vėlgi, sunaikino jų transporto priemones.

Tuo tarpu daugiau nei 70 ISIL karių buvo nukauta, kai Irako saugumo personalas, palaikomas Visuotinių Mobilizacijos dalinių, surengė eilę atakų dviejose provincijose. Irako pajėgos taip pat likvidavo dešimtis sprogmenų.

Pirmojo Visuotinių Mobilizacijos dalinių pulko vadas, pulkininkas Džuma al-Džumailis, teigė, kad trečiadienį Irako kariniai lėktuvai rengė atakas, nukreiptas į teroristų užimamas pozicijas al-Karmos miesto regione, esančiame už 48 kilometrų į vakarus nuo sostinės Bagdado, kurių metu nukovė devynis ISIL ekstremistus.

Šiaurinę ir vakarinę Irako dalis baisus smurto protrūkis kamuoja nuo 2014 birželio, kuomet ISIL surengusi puolamuosius veiksmus užėmė didžiules šalies teritorijas.

Irake grupuotė vykdo nusikaltimus prieš visas etnines ir religines grupes: Šiitus, Sunitus, Kurdus, Izaditų Kurdus ir kitas.

Kariuomenės daliniai, susijungę su savanoriais kovotojais, siekia atsikovoti ISIL kontroliuojamus regionus per vykdomas bendras karines operacijas.

Šaltinis:
http://presstv.ir/Detail/2015/08/06/423605/Iraq-army-airstrikes-Anbar-Husaybah-Albu-Alwan-ISIL-Takfiri-militants

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s